تعمیر کرکره برقی در تهران

با افزایش استفاده از کرکره برقی در مغازه ها ، فروشگاه ها و واحد های صنعتی و ایجاد بازار پر رونق در این حوزه ، تیم فنی مهندسی ایران نوین با بهره گیری از متخصص ترین افراد و استفاده از بهترین ابزار از جمله موتورهای کرکره برقی در انواع و مدل های مختلف و استاندارد و دیگر متعلقات کرکره از سال 88 گام بلندی در این حوزه کاری برداشت.

به دلیل دارا بودن تجربه کافی و نیروی فنی و کارازموده در کمترین زمان ممکن جایگاه مناسبی را در سطح تهران و کرج کسب کردیم و با چشم انداز روشن به اهداف خود ادامه می دهیم و معتقدیم که همواره حق با مشتری است و باید با مناسب ترین هزینه بهترین خدمات را دریافت کند.

امادگی تیم فنی ما برای تعمیرات کرکره برقی در هر سطحی باعث شده است تا به یکی از موفق ترین گروه های کاری تبدیل شویم که خدمات پس از فروش درب های اتوماتیک را ارائه می کند.

از سال 95 و با ایجاد بستر جدید تبلیغاتی در سطح اینترنت و راه اندازی وب سایت ، گامی بلند در جهت کسب بازار گسترده در سطح تهران برداشتیم و با تولید محتوای تخصصی ، علاوه بر افزایش اگاهی افراد در زمینه تعمیر کرکره برقی و تعویض موتور کرکره های برقی با ارائه خدمات مناسب در جهت رفع نیاز موثرتر حرکت می کنیم.

در تمامی مناطق تهران و کرج در کمترین زمان ممکن و هزینه مصوب و ضمانت خدمات در خدمت مردم عزیز هستیم و به شما اطمینان می دهیم که تیم فنی مهندسی ما یکی از معتبرترین مراکز خدماتی فعال در تهران می باشد.