تعمیر کرکره برقی ارزان

کرکره برقی از جمله مواردی می باشد که برای تولید ان نیاز به یک واحد تولیدی کاملا تخصصی است و در کارگاه های کوچک و متوسط نمی توان به نحو احسن کرکره برقی را تولید و عرضه کرد.

دلیل این موضوع نیاز به ابزار کاملا مجهز است که معمولا در واحد های تولیدی نامعتبر و کوچک قابل استفاده نمی باشد و همین موضوع علت اصلی خرابی های زود هنگام است که نیاز برای تعمیرات کرکره برقی را طلب می کند.

ایراداتی که در صورت ساخت کرکره برقی در واحد های نامعتبر ممکن است ایجاد شود به شرح زیر است:

  • جدا شدن تیغه ها در هنگام تولید ، نصب و استفاده
  • از کار افتادن موتور کرکره برقی به دلیل فشار ناشی از نصب نادرست در محل مورد نظر و ایرادات ایرودینامیکی
  • ایجاد سر و صدای بالا در هنگام استفاده از کرکره برقی
  • از بین رفتن ظاهر تیغه ها به دلیل استفاده از رنگ های غیر استاندارد
  • عدم یکپارچه گی تیغه ها به دلیل به کار گیری نیروهای غیر متخصص

جالب است بدانید که تمامی قطعات کرکره برقی باید متناسب با اندازه و نوع موتور و همچنین منطقه ای که قرار است نصب شود انتخاب شود و باید علاوه بر استاندارد سازی در هنگام تولید در زمان نصب نیز تمامی نکات رعایت شود.

کاهش بازده عملکردی این ابزار کاربردی زمانی اتفاق می افتد که اموزش لازم برای استفاده از ان در هنگام نصب داده نشود و استفاده از قطعات معیوب نیز عاملی است برای کاهش تولید عمر کرکره برقی در هر سطحی که تولید شده باشد.

ساخت کرکره برقی در واحد های صنعتی بزرگ و معتبر به دلیل وجود واحد کنترل کیفیت امکان اشتباه در تولید بسیار پایین است.

ساخت کرکره برقی

هزینه تولید کرکره برقی و فروش ان در واحدهای معتبر نیز کاملا مناسب بوده و همین موضوع باعث می شود که از قیمت های نامتعارف اعلام شده توسط افراد سودجو در امان بمانید.

تعمیرات کرکره برقی توسط تیم فنی مهندسی ایران نوین با بهترین و کاربلد ترین نیروهای متخصص در سراسر تهران و کرج انجام می شود و این اطمینان را به شما می دهیم که هر گونه مشکل ایجاد شده در هر یک از قسمت های کرکره برقی را در اسرع وقت برطرف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *