بالا نرفتن کرکره برقی مشکلی است که برای هر مغازه یا واحد تجاری و صنعتی ممکن است اتفاق بی افتد و رفع ایرادات این حوزه نیز تنها از یک گروه فعال و با تجربه که از کارنامه درخشانی برخوردار است بر می آید.

طراحی و ساخت و در مرحله اخر ، نصب کرکره برقی به شیوه ای است که باید تمامی اصول و قواعد مهندسی در ان رعایت شود و کم کاری در هر بخش در گذر زمان مشکلات جبران ناپذیری را به افراد تحمیل می کند که یکی از این موارد بالا نرفتن کرکره برقی است.

دلایل اصلی بالا نرفتن کرکره برقی

با بررسی های مهندسی و کارشناسی انجام شده توسط تیم فنی ما سه دلیل اصلی برای بالا نرفتن کرکره برقی در نظر گرفته شده است که به انها اشاره می کنیم که بهتر است با ما همراه باشید:

موتور ، محرک و عامل اصلی حرکت تیغه ها بر روی ریل کرکره است و خرابی و مشکل در این قسمت می تواند عملکرد ساختار اصلی دستگاه مکانیکی با تحرک الکتریکی را تحت شعاع قرار دهد و می توان گفت که مهمترین علت بالا نرفتن کرکره مغازه یا واحد صنعتی است که با دو راه حل تعمیرات و تعویض موتور کرکره برقی می توانید از این بحران عبور کنید که تخصص گروه فنی مهندسی ایران نوین است.

بحث بعدی خرابی برد است که لازم است با تعویض این بخش برای حل مشکل حرکتی تیغه ها اقدام کرد که پیشنهاد ما تماس با کارشناس فنی گروه ماست تا اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما بگذارد.

بالا نرفتن کرکره برقی

مشکلات الکتریکی کرکره برقی دارای ظرافت های پیچیده ای است که ممکن است نیاز به سیم پیچی موتور یا تعویض قطعات مختلف داشته باشد که به همین منظور در اکیپ فنی ما برق کار ماهر حضور دارد که در صورت نیاز به محل پروژه اعزام می شود.

جوشکار ، برق کار و تعمیرکار کرکره برقی از جمله نیروهای انسانی هستند که باید در هنگام تعمیرات و ارائه خدمات در محل حضور داشته باشند و نیازمندی های موجود را برطرف کرده و با فعالیت مکملی پیش روند.

دلیل سوم بالا نرفتن کرکره برقی ، گیر در تیغه ها و عدم تنظیم حد استاندارد در کنار عدم رگلاژ ان است که باعث ایجاد فشار نامتعارف در قسمت های متحرک کرکره می شود.

بالا نرفتن کرکره برقی را جدی بگیرید

کوچکترین گیر در بالا رفتن کرکره های برقی و درب های اتوماتیک را باید جدی گرفت زیرا در صورت عدم اقدام به موقع ممکن است به دلیل فشارهای زیاد باعث سوختگی موتور و یا شکستگی ریل و تیغه ها شود و بلبرینگ بالایی را تحت شعاع قرار دهد.

سخن پایانی همیشه باید جمع بندی باشد و نتیجه گیری مطالب عنوان شده که ما نیز این سنت همیشگی را رعایت کرده و در یک جمله عرض می کنیم که تعمیرات کرکره برقی در تهران و کرج توسط گروه ماهر و باتجربه ایران نوین در هر لحظه از شبانه روز انجام می شود و برای برخورداری این خدمات بهتر است ابتدا با ما تماس بگیرید و پس از ان تصمیم درست را بگیرید.

بالا نرفتن کرکره های برقی در 90 درصد مواقع به دلیل کیفیت پایین قسمت های مختلف و نصب غیر اصولی و خطای انسانی است که کاملا قابل حل است و جای نگرانی وجود ندارد.

One thought on “بالا نرفتن کرکره برقی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *