دنیای امروز را جهان هوشمند و اتوماتیک بر پایه فناوری برق و الکترونیک و ابزار ارتباطی می دانند که همه چیز در جهت کارکرد راحت تر و ایمن تر پیش می رود که کرکره برقی نیز برای همین منظور طراحی و ساخته شده است.

در واقع بشر زمانی به فکر طراحی و مهندسی کرکره های برقی افتاد که نیاز اساسی بنگاه های اقتصادی کوچک مانند مغازه ها و پاساژها داشتن یک دژ مستحکم ورودی با امنیت بالا و سیستم حرکتی کاملا مکانیزه و ماشینی بود تا هم در زمان صرفه جویی شود و کاربرد حرکتی راحت تری را در بر داشته باشد.

جالب است بدانید که کرکره برقی بعد از درب های اتوماتیک ساخته شد زیرا فکر و ایده دربهای هوشمند بود که باعث ساخت این نوع کرکره ها شد ، در تاریخچه این محصول میخوانیم که سرآغاز تحول دقیقا در زمانی بود که درب های پارکینگ مجهز به ریموت و موتور چرخنده الکتریکی شد.

کرکره برقی

شروع فروش کرکره برقی در ایران

در کشور ما از اوایل دهه هشتاد بود که تقاضا برای کرکره برقی رشد حدودا مناسبی پیدا کرد اما هنوز برای مردم ناشناخته و مبهم بود و در شهرهای کوچک خیلی کم مورد توجه افراد قرار داشت.

ساخت و نصب کرکره برقی اکنون به یک شغل و بازار هدف به شدت پر تقاضا تبدیل شده است و امروزه میبینیم که در هر شهری چندین کارگاه کوچک و بزرگ تولید تا نصب کرکره های هوشمند وجود دارد.

دلیل این همه استقبال قطعا مزایای بی نظیر در کنار زیبایی و استحکام بالاست که طبق امار مراکز معتبر در حال حاضر حدود 80 درصد مغازه های بزرگ و کوچک مجهز به این محصول راهبردی شده اند.

گروه مهندسی ایران نوین دقیقا زمان پا به عرصه تعمیرات کرکره برقی در تهران و کرج گذاشت که شرکت های عرضه و تولید از خدمات پس از فروش قافل شده بودند و تیم فنی ما با به کارگیری کارگاه های اموزشی اقدام به تربیت و جذب نیرو در سطح تهران و کرج کرد که امروزه معتبرترین مرکز ارائه خدمات تعمیر کرکره برقی و همچنین تعویض و تعمیر موتور کرکره های برقی می باشد.

با افزایش تقاضا برای خرید و استفاده ، مسلما ایران نوین نیز با تجهیز نیروهای فنی خود گامی موثر در این صنعت برداشته است.

تعمیرات کرکره برقی در تهران

مزایای بی نظیر کرکره های برقی

چند دلیل منطقی برای این سوال که چرا تقاضا برای خرید کرکره برقی رو به افزایش است:

  • کرکره برقی دارای الودگی صوتی پایینی است و انرژی اتلافی پایینی نیز دارد.
  • هزینه استفاده و نصب کرکره های برقی پایین است و طول عمر بالایی دارد.
  • دارای طرح بندی و رنگ بندی متنوعی می باشد که از نظر زیبایی محیطی یک مزیت عالی می باشد.
  • سرعت نصب کرکره های هوشمند بسیار بالاست و از تلف شدن زمان نیز جلوگیری می کند.
  • امنیت یکی از فاکتورهای اصلی انتخاب این نوع کرکره ها می باشد که بدون نیاز به قفل اضافی می تواند یک دزدگیر کاملا مجهز و قابل اعتماد به حساب بیاید.
  • قابلیت تعمیرات کرکره های برقی یکی از مزایای بی نظیر ان است زیرا در هنگام خرابی با فراخوانی افراد متخصص می توان با تعویض قطعات معیوب و یا تعمیرات تمامی ایرادات را برطرف کرد.
  • سازگاری با اب و هوای مختلف و همچنین ضد حریق بودن در کنار مقاومت بالای کرکره برقی باعث فروش چشم گیر این محصول حتی در کشورهای در حال توسعه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *