رفع صدای کرکره برقی از جمله خدماتی است که توسط تیم فنی مهندسی ایران نوین در سطح گسترده به شهروندان عزیز تهران و کرج ارائه می شود که در این بخش به جزئیات ان خواهیم پرداخت.

ایجاد استحکاک در حرکت رفت و برگشت تیغه ها بر روی ریل و چهارچوب در کنار عملکرد ناصحیح دیگر قطعات می تواند یک صدای ناهنجار را ایجاد کرده و ارامش شخص یا مغازه دارن یا ساکنان ساختمان را سلب کند.

رفع صدای کرکره برقی دارای الزامات فنی و اصولی است که باید برای تحقق ان از یک سری فاکتورهای استاندارد استفاده کرد که تنها از تعمیرکار ماهر ساخته است و اوست که با تشخیص درست خود می تواند مشکل را پیدا کرده و نسبت به رفع نواقص اقدام کند.

کدام قسمت ها نقش اصلی را در رفع صدای کرکره برقی ایفا می کنند

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما موتور کرکره برقی و قسمت برق و الکترونیک در این مورد هیچ نقشی ندارند و بی طرف هستند که در یک کلام می توان گفت برای رفع صدای کرکره برقی به این قسمت کاری نخواهیم داشت.

اما ریل و تیغه ها در کنار شفت و بلبرینگ مهمترین قسمت هایی هستند که باید در هنگام رفع صدا بررسی شوند و در صورت معیوب بودن ، تعمیر یا تعویض شده و با تست های پی در پی از عملکرد درست کرکره برقی اطمینان حاصل کرد.

چطور باید تشخیص داد که کدام بخش است که صدا ایجاد می کند و چه لزومی به هزینه کردن برای این مشکل وجود دارد، این سوالات باید پاسخ داده شود تا با اگاهی بالا با ما تماس بگیرید.

رفع صدای کرکره برقی

در هنگام تولید و ساخت هر محصولی یک کاتالوگ از استاندارهای تعریف شده برای ان در سطح جامع تهیه و توزیع می شود و الگوریتم های مشخصی برای مواقعی که ممکن است ایرادی ایجاد شود نیز در نظر گرفته می شود که کرکره برقی تمامی این نکات را از تولید تا نصب و استفاده دارا می باشد.

رفع صدای کرکره برقی نیاز به تخصص و تجربه

رفع صدای کرکره برقی در هنگام حرکت در یک جمله تعریف شده است که به شرح زیر است:

تنظیم حد بالا و پایین کرکره در کنار نصب دقیق و اصولی و بررسی قطعات درگیر در هنگام حرکت مکانیکی کرکره مغازه یا واحد صنعتی.

این متن ، واضح و بی حاشیه علت های اصلی ایجاد مشکل در این حیطه را بیان کرده است و تعمیرکار درب های اتوماتیک با یک نقشه راه مشخص در محل حاضر شده و عملیات تعمیرات را اجرایی می کند.

واحد اموزش و توسعه گروه فنی مهندسی ایران نوین برای رفع صدای کرکره برقی شما مخاطبان عزیز تمامی راه حل ها را پیش بینی کرده است و در هنگام تماس شما با کارشناس فنی و گرفتن مشاوره های اولیه تمامی احتیاجات شما را لیست کرده و پس از حضور در محل تعمیرات کرکره برقی را ممکن می کند.

در نگاه اول ایجاد صدای ناهنجار و غیر قابل تحمل یک مشکل سطحی به نظر می رسد و بسیاری از افراد به سادگی از کنار ان عبور می کنند و چه بسا این هشداری است برای خرابی بیشتر قسمت های حساس کرکره که توصیه ما گرفتن مشاوره از افراد متخصص این حوزه در همان ابتدای این مشکل است.

حال بهتر است بررسی کنیم که در صورت عدم اقدام به موقع برای رفع صدای کرکره برقی چه اتفاقاتی می افتد:

  • از کار افتادن موتور کرکره برقی در اثر فشار بیش از حد به دلیل استحکاک غیر متعارف
  • ایجاد شکستگی در تیغه ها و افتادگی کرکره در گذر زمان
  • ایجاد تنش در قطعات بالایی کرکره برقی به دلیل ایراد در بلبرینگ و شفت
  • خارج شدن از نصب و چهارچوب به دلیل مشکلات ساختاری

ایا منطقی است که این مواردی که ذکر کردیم برای شما پیش اید و هزینه های زیادی را به شما تحمیل کند هر عقل سالمی نمی پذیرد که برای رفع صدای کرکره برقی اقدام نکند پس اگر با این مشکل مواجه شدید با ما تماس بگیرید.

2 thoughts on “رفع صدای کرکره برقی”

  1. کرکره برقی مغازه ما مدتی که دچار اختلال حرکتی شده و یک دفعه صدای ناهنجار ازش خارج میشه، به نظر شما مشکل از کجاست؟

    1. سلام دوست عزیز ، مشکل کرکره شما کاملا جدی است و توصیه می کنیم با کارشناس ما تماس بگیرید تا برای رفع صدا و تعمیرات در محل حاضر شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *