قطع برق کرکره برقی معضلی است که در هنگام استفاده از این محصول راهبردی ممکن است برای هر شخص حقیقی یا حقوقی و صاحب ملک صنعتی یا تجاری اتفاق بی افتد که در نوع خود یک فاجعه است زیرا تمامی دارایی فرد در مغازه بوده و ممکن است تا ساعت ها کار و زندگی را مختل کند.

گروه تخصصی ایران نوین که فعالیت خود را در حوزه تعمیرات کرکره برقی از 8 سال پیش اغاز کرده است بهترین انتخاب برای رفع ایرادات موجود از جمله قطع برق کرکره برقی است که پارامترها و معیارهای مهندسی و تخصصی خود را طلب می کند.

شبانه روزی بودن خدمات در کنار حضور فوری و اسرع وقت در محل ، سبب شده است که از زمان تماس شما برای دریافت خدمات تا زمان حضور تعمیرکار زمان معطلی زیادی را تجربه نکنید و به دلیل حساسیت مشکلاتی همچون قطعی برق کرکره برقی باید فردی که به منطقه اعزام می شود مجهز و کاربلد بوده تا بهترین نتیجه را رقم بزند.

قطع برق کرکره برقی دلایل و راه حل ها

حال بهتر است به مواردی که منجر به کاهش امنیت مغازه و واحد تجاری در هنگام قطع برق کرکره برقی می شود بپردازیم شاید لازم باشد که در این مورد به خصوص اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بگذارید با یک سوال موضوع بحث را اغاز کنیم که چه محرکی سبب حرکت مکانیکی کرکره می شود و چه ایراداتی ممکن است پیش اید تا این عامل از کار بی افتد و راه حل های پیش بینی شده چیست؟

موتور کرکره برقی دلیل تحرک و جا به جایی تیغه ها بر روی ریل است و با توجه به مطالبی که در مقالات مختلف سایت مطرح شد از دو نوع با مارک های ساید و توبولار مورد استفاده قرار می گیرد که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند.

قطع برق کرکره برقی

زمانی که به هر دلیلی این بخش از کرکره دچار مشکل می شود ، مسلما نیروی حاصل از دوران موتور از کار افتاده و در اصطلاح عام قطعی برق کرکره مغازه اتفاق می افتد اما در بیان خاص این تنها مشکلی نیست که سبب افت جریان در مدار شده است، به دلایل زیر نیز توجه کنید تا موضوع را بهتر درک کنید:

به دلیل اتصال مستقیم جریان الکتریکی در موتور کرکره برقی و نبود خازن و ترانزیستور ممکن است سیم پیچی دچار ایراد شده باشد که با تعویض و تعمیر قابل حل است.

ممکن است ایراد بیرونی باشد و قطعی ، قبل از بخش موتور اتفاق افتاده است که با بررسی میدانی قابل توجیه است.

تا این جای بحث نگاه ما کاملا سطحی بوده است و قطع برق کرکره برقی را در جوانب مختلف اما در زبان عامیانه بررسی کردیم حال شاید در ذهن خود این سوال را مطرح کنید که چرا سعی نکردید ما را با روش های تعمیرات و رفع مشکلات اشنا کنید تا خود اقدام به رفع ایرادات کنیم.

در جواب این سوال فقط یک جمله را می توانیم عنوان کنیم و این موضوع که تعمیر کرکره های برقی یک کار کاملا تخصص محور بوده و به هیچ وجه نباید افراد عادی اقدام به رفع مشکلات کنند.

برق گرفتگی و سوختن موتور در کنار انتقال بیش از حد جریان در مدارهای موجود سبب ایجاد مشکلات متعددی در روند و ساختار کرکره مغازه می شود که هزینه های بی جهتی را به شما تحمیل می کند.

قطع برق کرکره های برقی موجب مشکلات زیادی می شود که به چند مورد اشاره می کنیم:

  • از کار افتادن موتور ساید یا توبولار
  • اسیب به تیغه ها به دلیل نبود تعادل حرکتی
  • از تنظیم خارج شدن و ایجاد تنش و فشار مضاعف
  • انتقال برق به دیگر نقاط کرکره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *